Mój styl,

ZARA LOOK

DSC_0224

Asymetrii ciąg dalszy na moim blogu 🙂 Tym razem niebieska sukienka z Zary, którą kupiłam specjalnie na pokaz Roberta Kupisza. Tematem przewodnim miał być szum fal, więc myślę, że idealnie się wpasowała 🙂 A całą kolekcje możecie obejrzeć tutaj.

Bycie blogerką modową ma wiele zalet, ale dla mnie jedną z najmilszych spraw jest możliwość uczestniczenia w pokazach mody. Miałam okazję być już na Berlin Fashion Week, na pokazach w trakcie naszego rodzimego tygodnia mody w Łodzi, jak i u Mariusza Przybylskiego, duetu Paprocki & Brzozowski, Violi Piekut i wielu innych. Gdyby nie blog na pewno by mnie na nich nie było.

To co mnie zaskoczyło na początku gdy byłam na pierwszym pokazie to fakt, że sam pokaz opóźnia się zwykle o ok. 1,5-2 godz, a w tym czasie to „ścianka” gra główną rolę. 🙂 Tłumy fotoreporterów czekają na wszystkich celebrytów, którzy w kolejce, tak w kolejce 🙂 czekają na wejście na ściankę, a potem po kolei są obfotografowywani. Z boku wygląda to lekko komicznie. No cóż, show biznes kieruje się swoimi prawami. W telewizji wszystko wygląda na bardzo spontaniczne, ale tak naprawdę wszystko to jedna wielka „ustawka”. Ale i tak uwielbiam pokazy!

A teraz zostawiam Was już ze zdjęciami.

kol2

DSC_0244

DSC_0305

DSC_0246

kol3

fot. Krzysztof Wilczyński

sukienka – Zara / torebka – Zara / szpilki – Allegro

0no comment

writer

The author didnt add any Information to his profile yet

Leave a Reply

Subskrybuj!

Thanks for subscribing!

Instagram

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More